Ile kosztuje DJ?

Zapewne znalazłeś/aś ten wpis, ponieważ zastanawiasz się ile kosztuje DJ. Odpowiedź nie jest jednoznaczna i zależy tak naprawdę od kilku czynników, ale postaram się przedstawić Ci jak wyglądają orientacyjne koszty w kilku ważnych kategoriach.

DJ na wesele

Bardzo często moi Klienci zastanawiają się ile kosztuje DJ na wesele. Pierwszą najważniejszą kwestią jest czas trwania wesela. Tak orientacyjnie wyglądają stawki w przypadku wesela, które trwa od godziny 18:00 do 04:00:

Dj na osiemnastkę

Zapewne zastanawiasz się ile kosztuje DJ na osiemnastkę. Z racji, że są one mniej wymagające niż wesela – cena także jest mniejsza. W przypadku osiemnastki, która trwa od godziny 18:00 do 04:00 wygląda to następująco:

Dj na studniówkę, chrzciny i inne okoliczności

Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje DJ na inne okoliczności niż wesele i osiemnastka, możesz skorzystać z powyższych cen. Zazwyczaj wygląda to następująco – DJ na mniej wymagające imprezy np. Chrzciny, urodziny, imieniny i inne małe i średnie imprezy okolicznościowe będzie kosztował tyle co w przypadku osiemnastki. Z kolei DJ na studniówkę, sylwestra, andrzejki czy też zakończenie karnawału zazwyczaj nie zagra taniej niż w przypadku wesela.

Ukryte koszty i rabaty

Zazwyczaj DJ/wodzirej na wesele, osiemnastkę i inne okoliczności liczy również dojazd wg. tzw. Kilometrówki, która w obecnym momencie wynosi 0,86 gr/km licząc w obie strony. Np. w przypadku dojazdu DJ-a z Warszawy do Krakowa (586 km w obie strony) koszt dojazdu wyniesie ok. 500 PLN.

Co ważne – są to przykładowe stawki. Zawsze warto próbować negocjować końcową stawkę. Zdarza się, że DJ, który oferuje np. Poleconego fotografa, będzie w stanie udzielić rabatu od 10 do nawet 50% w przypadku skorzystania z wielu usług.

Podsumowanie

Tak orientacyjnie wyglądają stawki w przypadku DJ-a/Wodzirej-a. Jeśli chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się ile będzie kosztował DJ na Twoją uroczystość możesz śmiało skontaktować się ze mną pod numerem 731 446 971 lub odwiedzić moją stronę WWW.

Jeśli chcesz uzyskać indywidualną wycenę, wypełnij poniższy formularz: